forumatrax
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ders konuları, spor haberleri, müzkler gibi birçok seyi sitemizde bulabilirsiniz üye olmadan bir çok bölümü göremezsiniz

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

yeni bond kızı sokak çocuğuymus

YazarMesaj
cacaa_41
Admin
cacaa_41

Erkek
İş/Hobiler : pc,hack,basketbool
Lakap : çaça

yeni bond kızı sokak çocuğuymus Empty
MesajKonu: yeni bond kızı sokak çocuğuymus   yeni bond kızı sokak çocuğuymus Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 3:44 pm

Yeni Bond kızı Olga ’sokak çocuğu’ymuş

Yeni Bond kızı Olga Kurilenko’nun Sovyetler Birliği zamanında Ukrayna’nın Berdyansk köyünde bir "sokak çocuğu" olduğu ortaya çıktı.

The Sun Gazetesi, James Bond serisinin 22’nci filmi olan "Quantum of Solace" filminde başrol oynayan Kurilenko’nun (28), 13 yaşından beri babasını görmediğini yazdı. Habere göre, sokaklarda geçen bir çocukluğun ardından, tatil için gittiği Moskova’da bir metroda keşfedilen Olga, henüz 17 yaşında Paris’te modellik kariyerine adım attı. Fransız bir fotoğrafçıyla kısa süren bir evlilik yapan ve Fransız vatandaşlığı alan Olga, 2006 yılında "The Serpent", geçen yıl ise "The Hitman" filmlerindeki performansıyla dikkat çekti. Yeni Bond filmi seçmelerinde yönetmen Marc Forster’ın gözüne giremediğini düşünen Olga’ya iyi haber geçen yıl sonunda verildi. Olga, Şili’de çekimleri süren filmde Camille rolünü oynuyor. Bir zamanlar Doğu Bloku ülkelerinde gösterilmesi yasak olan meşhur Bond serisinin yeni bölümünde tarihi bir rol kapan Olga, sonbaharda gösterime girmesi planlanan filmde Camille karakterini canlandırıyor. Olga, James Bond’u canlandıran İngiliz aktör Daniel Craig için, "O benim favori Bond’um. Hem bu role çok uygun, hem de harika bir aktör" diyor.
https://forumatrax.forumdizini.com

yeni bond kızı sokak çocuğuymus
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-